Bezpieczeństwo podczas ciemności

Przegląd zabezpieczeń Herlitz

Większość tornistrów Herlitz jest wyposażona w odblaskowe materiały wysokiej jakości marki 3M™ Scotchlite™. 

Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ odbija wpadające światło w postaci wiązki wprost do źródła światła. W ten sposób tornister Twojego dziecka łatwiej zobaczyć, szczególnie podczas ciemnej zimy.

Materiały tornistrów Herlitz spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe. Są odporne na zarysowania, a drobne ślady codziennego użytkowania nie ograniczają ich funkcjonalności. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, odblaskowe paski naszych tornistrów znajdują się nie tylko z przodu i po bokach tornistra, ale można je również znaleźć na szelkach. Odblaski zintegrowane z zamkami zapewniają dodatkową widoczność.

 

W niektórych modelach zastosowano dodatkowe materiały fluorescncyjne w modnych, noenowych kolorach. Materiały te są barwione neonowymi pigmentami, które odbijają więcej światła widzialnego niż faktycznie na nie pada, dzięki czemu wydają się jaśniejsze.

Jasne, przyciągające uwagę kolory fluorescencyjnych materiałów naszych tornistrów zapewniają jeszcze lepszą widoczność o świcie, zmierzchu i przez cały dzień. Wybierając kolory dla naszych modeli postawiliśmy na neonowy: żółty, różowy, pomarańczowy, niebieski i zielony.